Zápis dětí (6-12 let) do karate přípravky pro sezónu 2019/2020

Zašlete nám nezávaznou registraci pomocí formuláře níže, my Vám zašleme doplňující informace ke karate přípravce pro děti na září 2019.

V tuto chvíli jsou již zápisy uzavřeny z důvodu naplnění kapacity. Pokud budete mít vážný zájem o karate, zašlete registraci, v případě, že by se nějaké místo uvolnilo, budeme Vás informovat.

PRVNÍ TRÉNINK PROBĚHNE 17.9. OD 15:30 HODIN.

Posledních 0 z 35 míst.

VHODNÉ PRO KLUKY I HOLKY

Na hodinách spolu cvičí kluci i holky. Hodiny jsou zaměřeny pro tuto věkovou skupinu. Začínají od základních technik karate, proložených soutěžemi. Karate je tak pro ně velmi zábavné.

VLASTNÍ PROSTORY NA KARATE

Naše prostory (japonsky DOJO) jsou určeny pouze pro trénink karate se speciálním povrchem tatami.

PŘIZPŮSOBÍME SE VAŠEMU KALENDÁŘI

Tréninky pro Vaše děti jsou otevřeny 3 x týdně. Vždy v ÚT, ČT, PÁ od 15:30 do 16:30. Můžete tedy jednoduše zkombinovat s ostatními kroužky. Chceme, aby dítě naše hodiny navštěvovalo minimálně 2 x týdně.

KARATE JAKO VÝCHOVNÝ PROGRAM

Rozvíjíme u dětí zdravou sebedůvěru, soutěživost a disciplínu. Díky karate jej také naučíme respektu a zodpovědnosti.

Možnost soutěží

Děti mohou soutěžit na soutěžích v České republice až 5x ročně. Mohou se stát členy programu Karate talent organizovaným Českou asociací tradičního karate a reprezentovat Českou republiku na soutěžích v zahraničí.

TRÉNINK A MOTIVACE

Během tréninku dětí skládají zkoušky na pásy v karate, které jsou pro ně motivační. Postupně jsou po roce přesouvány do skupin pokročilejších dětí.

REZERVACE MÍSTA