Zápis dětí (6-12 let), mládeže a dospělých (13-50 let) pro sezónu 2024/2025.

Zašlete nám nezávaznou registraci pomocí formuláře níže, my Vám zašleme doplňující informace k náboru karate.

PRVNÍ TRÉNINK PROBĚHNE 3.9.2024 V ÚTERÝ.
DĚTI OD 15:30 HODIN, MLÁDEŽ A DOSPĚLÍ OD 17:40. TRÉNINKY VŽDY V ÚTERÝ A VE ČTVRTEK. 

vdz_3331
Děti

VHODNÉ PRO KLUKY I HOLKY

Na hodinách dětí spolu cvičí kluci i holky. Hodiny jsou zaměřeny pro tuto věkovou skupinu. Začínají od základních technik karate, proložených soutěžemi. Karate je tak pro ně velmi zábavné. Prosíme nepřihlašujte děti, pokud hledáte pouze kroužek pro odpolední aktivitu na 1 rok. S dětmi dlouhodobě pracujeme a rozvíjíme jejich dovednosti.

vdz_3917
Mládež a dospělí

VLASTNÍ PROSTORY NA KARATE

Naše prostory (japonsky DOJO) jsou určeny pouze pro trénink karate se speciálním povrchem tatami.

PŘIZPŮSOBÍME SE VAŠEMU KALENDÁŘI

Pro Karate přípravku  jsou tréninky  otevřeny vždy v ÚT, ČT od 15:30 do 16:30. Chceme, aby dítě naše hodiny navštěvovalo 2 x týdně. Máme omezený počet 30 míst.

KARATE JAKO VÝCHOVNÝ PROGRAM

Rozvíjíme u dětí zdravou sebedůvěru, soutěživost a disciplínu. Díky karate jej také naučíme respektu a zodpovědnosti.

Možnost soutěží

Děti mohou soutěžit na soutěžích v České republice až 5x ročně. Mohou se stát členy programu Karate talent organizovaným Českou asociací tradičního karate a reprezentovat Českou republiku na soutěžích v zahraničí.

TRÉNINK A MOTIVACE

Během tréninku dětí skládají zkoušky na pásy v karate, které jsou pro ně motivační. Postupně jsou po roce přesouvány do skupin pokročilejších dětí.

UDĚLEJTE NĚCO PRO VAŠE ZDRAVÍ

Hodiny jsou kompletně zaměřeny na karate, včetně protahovacích a relaxačních cvičení. Postupným tréninkem může karatista zvyšovat úroveň znalostí a dovedností. Němějte obavy – začátek není náročný a zvládnete jej i Vy. Cvičí u nás jak teenageři tak i dospěláci.

PŘIZPŮSOBÍME SE VAŠEMU KALENDÁŘI

Tréninky pro mládež a dospělé jsou otevřeny 2 x týdně. Vždy v ÚT, ČT od 17:40 do 18:40. Optimální je trénovat 2 x týdně.