ONLINE KARATE PRO DĚTI

Ve spolupráci s městem Valašské Meziříčí (díky panu starostovi Robertu Stržínkovi za podporu) jsme připravili projekt ONLINE KARATE PRO DĚTI. Program je určen pro děti ve věku 6-13 let, je zdarma a bude probíhat po dobu nouzového stavu v České republice zatím tedy do konce dubna, v případě potřeby bychom prodloužili. Karate zvyšuje imunitu Vašeho těla,  zlepšuje zdravotní stav a v neposlední řadě dáme dětem možnost se odreagovat, mít doma řízenou aktivitu. Pod vedením Radka Januše, reprezentačního trenéra tradičního karate.

JAK TO FUNGUJE

PROJEKT ONLINE KARATE PRO DĚTI

Pro online kurz používáme program ZOOM CLIENT, který si musíte stáhnout a nainstalovat do Vašeho počítače či tabletu. Nelekněte se, jedná se o program v angličtině, ale je to opravdu velmi jednoduché. Program ZOOM CLIENT MEETING si můžete stáhnout na této adrese: https://zoom.us/download#client_4meeting

10 minut před zahájením kurzu klikněte na tlačítko “ONLINE VSTUP ZDE..”. Automaticky vstoupíte do čekací místnosti, odkud Vás již my z Akademie připojíme na kurz těsně před zahájením. Na kurz nezapomeňte mít sportovní oblečení a trochu místa kolem sebe :).

Program ZOOM umožní zapnout Vaši kameru na notebooku, počítači, tabletu, ale stejně tak ji můžete vypnout. Nicméně Vás rádi uvidíme :), je pak lepší interakce.