
[vc_row][vc_column][vc_column_text css=“.vc_custom_1624822642949{margin-bottom: 0px !important;}“]V sobotu 26.6.2021 proběhl ve Valašském Meziříčí regionální turnaj, kterého se zúčastnili i naši závodníci. Po dlouhé Covid závodní pauze to byl náš první závod. Důležitý byl pro přípravu na další podzimní turnaje v ČR a v zahraničí, ale také se řada dětí, závodníků potkala se svými kolegy z jiných klubů. Závodilo se v disciplínách KATA, KUMITE a FUKUGO.
Naše výsledky:
Vendula Krupová – 1. místo KOGO KUMITE kadetky, 3. místo FUKUGO ženy, 2. místo KATA kadetky,
Matyáš Fiala – 3. místo KATA žáci D
Izabela Janušová – 1. místo KATA, 1. místo KUMITE žákyně B
Julie Mrnuštíková – 2. místo KATA, 2. místo KUMITE žákyně B
Sofie Prokešová – 1. místo KATA žákyně D
Veronika Běťáková – 2. místo KATA žákyně D
Oliver Denk – 1. místo KUMITE, 1. místo KATA žáci A
Elena Mrnuštíková – 2. místo KUMITE, 2. místo KATA žákyně A
Radomír Kopecký – 1. místo KOGO KUMITE kadeti
Matyáš Filípek – 2. místo KATA, 2. místo KUMITE žáci B
Martin Prokeš – 1. místo KUMITE, 3. místo KATA žáci B
David Kolář – 1. místo KUMITE, 3. místo KATA žáci B 6. – 1.kyu
Viktorie Vavříková – 1. místo Kata žákyně C
Karolína Bártková – 2. místo Kata žákyně C
Ella Mikuláštíková – 1. místo KUMITE, 3. místo Kata žákyně C[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][mk_gallery images=“12672,12673,12674,12675,12676,12677,12678,12679,12680,12681,12682,12684,12685,12686,12687,12688″ height=“300″ item_spacing=“0″ margin_bottom=“0″][/vc_column][/vc_row]






No comment yet, add your voice below!